مدرسه‌نما، همراه شما در مدیریت مدرسه

درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
نرم افزار جامع مدیریت آموزشی ویژه مدارس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشی ویژه مدارس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشی ویژه مدارس

گروه آموزش و مشاوره، تولید محتوا و نظریه پردازان این موسسه با بیش از 35 سال تجربه موفق در ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای به همراه تیم متخصص و حرفه ای نرم افزار و آی تی گرد هم آمده و خدمات با کیفیت و جامعی را در بستر وب ارائه میدهند. خدمات و دسترسی های ارائه شده در این پنل بر اساس نیاز های اداری و آموزشی مدارس تنظیم شده است و ویژه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه است.

آموزشی

آموزشی

...........................................................

اداری

اداری

...........................................................

مدارسی که به ما اعتماد کرده اند

درباره ما

موسسه مدرسه‌نما با ایده بهبود عملکرد مدارس و دانش‌آموزان با بهره‌گیری از امکانات نوین در حوزه آموزش آغاز به کار نمود و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت یادگیری الکترونیک شناخته می شود. این نرم افزار به مدارس و مدیران آموزشی کمک می‌کند تا بهبودی در عملکرد و بهره‌وری مدرسه دست یابند. با استفاده از این نرم افزار، مدیران مدارس می‌توانند هزینه‌های مدیریتی را کاهش داده، زمان بیشتری برای توجه به امور آموزشی داشته باشند و ارتباط بهتری با والدین و اساتید برقرار کنند.هدف ما بهبود کیفیت در ارائه خدمات آموزشی، مدیریت منابع مالی و انسانی و برنامه‌ریزی بهتر برای فعالیت‌های آموزشی مدارس جهت ارائه خدمت به آینده‌سازان این سرزمین است. ما با بهره‌مندی از یک سازمان منسجم و با تجربه، تعامل خوب با مدارس برتر، برخورداری از تجربه 25 ساله در ارائه بهترین خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به مدارس در تلاشیم تا خدمات ارزنده ای را به شما ارائه دهیم.
مدیریت مجموعه مدارس نردبان زندگی

تجربه کاری هوشمند با نرم‌افزار مدرسه‌نما به ما کمک کرد تا ضمن مدیریت بهتر مدرسه و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، فرصت بیشتری برای بهبود عملکرد آموزشی داشته باشیم و اولیا نیز نسبت به فعالیت‌های مدرسه آگاه‌تر باشند

0 +

دانش آموزان

0 +

مدرسه

0 +

سامانه متصل

0 +

سال سابقه

با خیالی راحت‌تر از مدرسه‌نما استفاده کنید.
ما همواره بر آن بودیم تا با دریافت تاییدیه و گواهینامه‌های لازم، در کسب اعتماد شما به خودمان گام مهمی برداریم.

با ما در ارتباط باشید.