مدرسه‌نما، همراه شما در مدیریت مدرسه

سوالات رایج

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سوالات رایج

سوالات خود را اینجا جست و جو کنید، در صورت پیدا نکردن جواب سوال خود با مشاوران ما تماس حاصل نمایید

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که مدیر مدرسه میتواند برای کاربران مختلف سطوح دستری خاص ایجاد کنند این قابلیت باعث میشود که بعضی از اطلاعات برای همه قابل مشاهده نباشد.البته برای سهولت برخی از این تنظیمات برای کاربران به صورت پیش فرض لحاظ شده است.

 

پرونده ی دانش اموزان شامل ورود و خروج ، موارد تاخیر غیبت پرونده روانشناسی جلسات و مشارکت اولیاء در برنامه های مدرسه و ثبت موارد خاص ،نمرات دانش آموزشی،کارنامه ها و غیره می باشد

 

از قابلیت های ویژه این نرم افزار این است که مدرسه ها میتوانند نام و نشان تجاری مدرسه خود را روی نرم افزار داشته باشند همینطورمدارس می توانند با توجه به سلیقه و هدف سازمانی خود از تم ها،رنگ ها و طرح های مختلفی که بصورت پیش فرض قرار دارد،نمای سایت خود را شخصی سازی کنند.

 

طراحی صفحات نرم افزار به گونه ای است که از لحاظ بصری بسیار زیبا و دلنشین است و از لحاظ کاربری محیط دوستانه و راحت میباشد

 

برنامه نویسی و طراحی سایت بگونه ای است که  از بالا ترین استاندارد ها و امنیت ممکن برخوردار است اما برای اطمینان بیشتر واحد پشتیبانی امنیت سایت 24 ساعت شبانه روز  به صورت آنلاین در دسترس هستند تا امنیت سایت و اطلاعات را حفظ نمایند. همینطوردر صورت بروز مشکل مدیران مدارس می توانند در ساعات اداری  با واحد پشتیبانی تماس بگیرند تا برای رفع عیب های احتمالی اقدام صورت گیرد .

استفاده از خدمات به صورت انتخابی است و البته  تاثیری در شهریه سالیانه ندارد.

در هر بخش سایت ویدیو های آموزشی برای مدیران  مدرسه قراردارد  تا  بتوانند براحتی از این سایت استفاده کنند.البته پشتیبان های مدرسه نما در ساعت های اداری در دسترس هستند تا مدارس بتوانند خدمات پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی مدیران  را انجام دهند.همینطور یک ویدئو آموزشی هم برای اولیا و دانش آموزان تهیه می شود تا پس از مشاهده بتواند براحتی از سایت استفاده کنند.

تمامی پرونده ها و گزارشات دانش آموزان در طول سال تحصیلی ذخیره می شود و مشاوران می توانند  در انتهای دوره پشیبان گیری انجام دهند. البته سوابق دانش اموزی تا  انتهای دوره تحصیلی که در مدرسه است باقی خواهد ماند و قابلیت مقایسه سوابق وجود دارد.

با ما در ارتباط باشید.